Про нас

Компанія Юг Гранд заснована у 2013 році в Херсоні (Україна).
Компанія надає послуги з юридичного консультування, імміграції та комерційного супроводу при реєстрації та веденні бізнесу на території України та в країнах ЄС.

З 2018 року компанія співпрацює з політичними- та бізнес-колами країн Північної Америки та Європи. Це дає значні можливості та перспективи залучення фінансових та політичних ресурсів, допомагати українському бізнесу експортувати товари та послуги, відкривати іноземні представництва та просувати компанії на зовнішніх ринках.

Юг Гранд надає консалтингові послуги із залучення фінансових, експертних, технологічних та інших ресурсів для вирішення гострих інфраструктурних проблем в Україні та за кордоном.

Проводимо юридичний, фінансовий, корпоративний, управлінський аудит різних масштабів та забезпечуємо супровід проєктів будь-якої складності, а також надаємо послуги із поточного та проєктого юридичного супроводу.

Основним принципом роботи нашої компанії є побудова ефективних, прагматичних та взаємовигідних відносин з національними владними структурами й міжнародними фінансовими та політичними партнерами.