ВІЗИ В КАНАДУ

Консультації та супровід

Варченко Альона
Місце знахдження:
Річмонд, Сполучене Королівство Великобританія
11 років професійної туристичної діяльності, супровід у питанні відкриття віз, більше 100 кейсів з подачі на візу США. На своєму досвіді пройшла всі етапи щодо подачі та отримання віз Англії та Канади.

ПОСЛУГИ:

  1. Візи в США. Консультації, супровід
    Допомога в оформлені візи в США. Програма U4U. Консультант із Великобританії
  2. Візи в Канаду. Консультації, супровід
    Допомога в оформлені візи в Канаду. Програма CUAET + дозвіл на роботу. Консультант із Великобританії
  3. Візи у Великобританію. Консультації, супровід
    Допомога в оформлені візи в Англію. Програма спонсорства “Дім для Українців”. Консультант із Великобританії

Якщо у Вас є конкретні питання щодо послуг перед замовленням через онлайн-форму нижче – завітайте в телеграм-чат “Візи в США, Канаду, Великобританію”. Його створено для відповідей на запитання щодо послуг візового консультанта Альони Варченко.

* Canada-Ukraine authorization for emergency travel (CUAET). CUAET — це спеціальна програма пришвидшеного надання тимчасового місця проживання українцям, що шукають безпечного неба над головою в Канаді, тікаючи від війни, що триває в їхній рідній країні.
Завдяки CUAET українцям і безпосереднім членам їхніх сімей будь-якої національності дозволено перебувати на території Канади у статусі тимчасових резидентів упродовж до 3 років. Заявники, які знаходяться за кордоном, повинні подати онлайн-заяву на отримання гостьової візи в Канаду й надати свої біометричні дані (відбитки пальців і фото). Разом із заявою на візу заявникам рекомендовано подавати заяву на отримання 3-річного відкритого дозволу на роботу. Цей дозвіл дає право працювати в Канаді. У межах цієї програми скасовано низку стандартних вимог для отримання звичайної гостьової візи або дозволу на роботу. Учні початкової і старшої школи можуть зареєструватися для навчання у школі й починати її відвідувати відразу після прибуття до Канади, а будь-яка особа, що бажає здобувати післяшкільну освіту, має право подати заяву на отримання дозволу на навчання, щойно вона опинилась на території країни.
Заявники, які не мають дійсного паспорта, однаково можуть подавати заяву, і Міністерство з питань імміграція, біженців і громадянства Канади (Immigration, Refugees and Citizenship Canada, IRCC) видасть документ, що даватиме право на одноразову поїздку, зважаючи на індивідуальні обставини, залежно від ситуації.
Крім того, цими заходами можуть скористатися працівники, учні й відвідувачі, а також члени їхніх сімей з України, які вже перебувають у Канаді. Вони можуть подати заяву на продовження свого статусу туриста чи дозволу на роботу на три роки, подати заяву, щоб отримати новий дозвіл на роботу чи навчання, або продовжити наявний дозвіл. IRCC скасовує всі збори за подачу заяви на дозвіл на роботу чи навчання та його продовження.
З метою полегшити процедуру для заявників IRCC скасовує всі збори за подачу заявок у межах цих програм.

Як відбуватиметься процес отримання послуги


1Ви заповнюєте онлайн-форму нижче
2Протягом 24 годин із Вами зв’язується кваліфікований візовий консультант та уточнює запит
3Ви вносите оплату на вказаний візовим консультантом рахунок
4Візовий консультант проводить із Вами первинне консультування
5Ви надсилаєте копії необхідних для заповнення форм документів
6Протягом 48 годин візовий консультант заповнює анкету / створює обліковий запис / проводить запис на співбесіду/біометрій тощо
7Вам передаються всі дані: для входу до свого облікового запису/ заповнені форми / передаються дані щодо призначеної співбесіди тощо
8У разі проведення співбесіди візовий консультант проводить з Вами підготовку та дає поради, як поводитися

Замовити послугу
Заповніть форму нижче і з Вами зв’яжеться візовий консультант із Великобританії Альона Варченко.