ВІЗИ В США

Консультації та супровід

Варченко Альона
Місце знахдження:
Річмонд, Сполучене Королівство Великобританія
11 років професійної туристичної діяльності, супровід у питанні відкриття віз, більше 100 кейсів з подачі на візу США. На своєму досвіді пройшла всі етапи щодо подачі та отримання віз Англії та Канади.

ПОСЛУГИ:

  1. Візи в США. Консультації, супровід
    Допомога в оформлені візи в США. Програма U4U. Консультант із Великобританії
  2. Візи в Канаду. Консультації, супровід
    Допомога в оформлені візи в Канаду. Програма CUAET + дозвіл на роботу. Консультант із Великобританії
  3. Візи у Великобританію. Консультації, супровід
    Допомога в оформлені візи в Англію. Програма спонсорства “Дім для Українців”. Консультант із Великобританії

Якщо у Вас є конкретні питання щодо послуг перед замовленням через онлайн-форму нижче – завітайте в телеграм-чат “Візи в США, Канаду, Великобританію”. Його створено для відповідей на запитання щодо послуг візового консультанта Альони Варченко.

* Кожен заявник, включаючи дітей, подає окрему візову анкету DS-160. Анкета DS-160 заповнюється та відправляється через Інтернет до проведення співбесіди у посольстві. Для запису на співбесіду необхідно надати номер штрих-коду, який наведено на сторінці підтвердження анкети DS-160. Анкету DS-160 обов’язково надаватиметься через Інтернет. Посольство США не приймає заповнені від руки або роздрукованих анкет. Співбесіда без надання сторінки підтвердження анкети DS-160 не проводиться.

** Апліканти, які звертаються по візи США, повинні особисто прийти на співбесіду в Посольство США. Треба записатися на співбесіду через Інтернет. Під час запису необхідно подати також окремий пакет документів.

*** «Єднання заради України» відкриває шлях для переміщених громадян України та їх найближчих родичів, які перебувають за межами Сполучених Штатів, приїхати до Сполучених Штатів і тимчасово залишатися в країні на термін до двох років. Українці, які беруть участь у програмі «Єднання заради України», повинні мати в США спонсора, який згоден надавати їм фінансову підтримку на час перебування в США.
Першим кроком у процесі «Єднання заради України» є подання до USCIS особою-спонсором у США, яка надає підтримку, форми I-134, Декларації про фінансову підтримку. Така особа буде перевірена Урядом США, щоб виключити можливість експлуатації та зловживань, а також гарантувати, що вона в змозі фінансово забезпечувати особу (осіб), яких вони згодні підтримувати.
Українцям, які перебувають у сухопутних пунктах в’їзду США без дійсної візи або без попередньої авторизації на поїздку до Сполучених Штатів через програму «Єднання заради України», може бути відмовлено у в’їзді та рекомендовано подати заяву через цю програму.
Українці, які беруть участь у «Єднанні заради України», повинні мати спонсора в США, який погодиться надавати їм фінансову підтримку під час їхнього перебування в США. Спочатку спонсор повинен подати форму I-134, Декларацію про фінансову підтримку, до Служби громадянства та імміграції США (USCIS), яка міститиме інформацію як про спонсора, так і про українського бенефіціара. Українці, що відповідають вимогам, отримають дозвіл на поїздку до Сполучених Штатів і право на гуманітарний пароль у пункті прибуття.
Особи, які беруть участь у «Єднанні заради України», повинні мати фінансову підтримку в Сполучених Штатах. Спонсор зі США має подати до USCIS форму I-134, Декларацію про фінансову підтримку, використовуючи онлайн-портал myUSCIS, щоб розпочати процес розгляду документів для «Єднання заради України».

Як відбуватиметься процес отримання послуги


1Ви заповнюєте онлайн-форму нижче
2Протягом 24 годин із Вами зв’язується кваліфікований візовий консультант та уточнює запит
3Ви вносите оплату на вказаний візовим консультантом рахунок
4Візовий консультант проводить із Вами первинне консультування
5Ви надсилаєте копії необхідних для заповнення форм документів
6Протягом 48 годин візовий консультант заповнює анкету / створює обліковий запис / проводить запис на співбесіду/біометрій тощо
7Вам передаються всі дані: для входу до свого облікового запису/ заповнені форми / передаються дані щодо призначеної співбесіди тощо
8У разі проведення співбесіди візовий консультант проводить з Вами підготовку та дає поради, як поводитися

Замовити послугу
Заповніть форму нижче і з Вами зв’яжеться візовий консультант із Великобританії Альона Варченко.